اخبار

برای مشخص شدن شرکت های حامی حقوق مصرف کنندگان در سال 1396 دومین جلسه کمیته فنی ارزیابی واحدهای متقاضی نیز برگزار گردید.

دومین و سومین جلسه کمیته فنی بررسی پرونده متقاضیان روز چهارشنبه، 22 آذر ماه سال جاری ، با حضور اعضای این کمیته متشکل از گروه ارزیابی از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، نماینده سازمان ملی استاندارد ایران، نماینده بانک مرکزی، نمایندگان وزارت اقتصاد و امور دارایی، نماینده انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، نماینده وزارت صنعت،معدن و تجارت،نماینده وزارت جهاد و کشاورزی، نمایندگان شرکت های متقاضی و اعضای دبیرخانه سیاست گذاری و اجرایی همایش در محل دبیرخانه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، واقع در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برگزار شد.
در این جلسات، به پرونده 12 بنگاه اقتصادی متقاضی گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، در 2حوزه اداره کل نظارت بر محصولات بهداشتی،دارویی و تجهیزات پزشکی و اداره کل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی رسیدگی شد. شرکت های مورد بررسی در این جلسات در حوزه ی تولید دارو، تجهیزات پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، تولید روغن های خوراکی، تولید پروتئین سویا، تولید آرد و تولید رب فعالیت می نمودند.
در فرآیند ارزیابی، ابتدا تقاضاهای رسیده، توسط کارشناسان تخصصی، بررسی شده و در کمیته های تخصصی، با شاخص های در نظر گرفته شده در آیین نامه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، تطبیق داده می شود.
ضمنا جلسه بعدی کمیته فنی در خصوص ارزیابی عملکرد شرکتهایی که فعالیت آنها در زمینه تولید محصولات فلزی و معدنی و لوازم خانگی می باشد، روز یکشنبه مورخ 1396/09/26 با حضور اعضا تشکیل خواهد شد.

تصاویر جلسه فوق را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

شرکت های برتر همایش

کتاب همایش سال 1395

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوط است - 1393
طراحی و پشتیبانی: گروه شرکت های طرفه نگار
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

26200503,22058542

از آخرین اخبار مطلع باشید