اخبار

در چهارمین و چنجمین جلسه کمیته فنی ارزیابی واحدهای متقاضی دریافت گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان شرکت های فعال در زمینه های فلزی و ارائه دهنده خدمات مورد بررسی قرار گرفتند.

جلسات پهارم و پنجم  کمیته فنی بررسی پرونده متقاضیان طی روزهای یکشنبه و چهارشنبه، 26و 29 آذر ماه  سال جاری ، با حضور اعضای این کمیته متشکل از گروه ارزیابی از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، نماینده سازمان ملی استاندارد ایران، نماینده بانک مرکزی، نمایندگان وزارت اقتصاد و امور دارایی، نماینده انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، نماینده وزارت صنعت،معدن و تجارت،نماینده اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی ایران، نمایندگان شرکت های متقاضی و اعضای دبیرخانه سیاست گذاری و اجرایی همایش در محل دبیرخانه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، واقع در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برگزار شد.
در پهارمین جلسه پرونده 10 بنگاه اقتصادی در حوزه اداره کل نظارت بر محصولات فلزی و معدنی مورد بررسی قرار گرفت. شرکت های مورد بررسی در این جلسه در زمینه تولید بخاری،آبسرکن،بدنه رایانه، صنایع روشنایی،کولر، سیم و کابل، صنایع فولائ و صنایع مس فعالیت دارند.

جلسه پنجم ،در خصوص رسیدگی به پرونده 8 بنگاه اقتصادی متقاضی گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، در حوزه اداره کل نظارت بر خدمات برگزار شد. شرکت های مورد بررسی در این جلسات در حوزه ی اداره خدمات پس از فروش، خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی، حمل و نقل ریلی،ارائه خدمات سیم کارت تلفن همراه و ارائه شبکه اینترنت، فعالیت می نمودند.

در فرآیند ارزیابی، ابتدا تقاضاهای رسیده، توسط کارشناسان تخصصی، بررسی شده و در کمیته های تخصصی، با شاخص های در نظر گرفته شده در آیین نامه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، تطبیق داده می شود.
ضمنا جلسه بعدی کمیته فنی در خصوص ارزیابی عملکرد شرکتهایی که فعالیت آنها در زمینه نظارت بر واحدهای خدماتی می باشد، روز یکشنبه مورخ 1396/10/03 با حضور اعضا تشکیل خواهد شد.

تصاویر جلسه سوم:

.

 

تصاویر جلسه چهارم

 

شرکت های برتر همایش

کتاب همایش سال 1395

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوط است - 1393
طراحی و پشتیبانی: گروه شرکت های طرفه نگار
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

26200503,22058542

از آخرین اخبار مطلع باشید