اخبار

جلسات یازدهم، دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم کمیته فنی بررسی پرونده متقاضیان به ترتیب زیر در سالن کوثر سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برگزار گردید:

جلسه یازدهم در تاریخ یکشنبه 1396/10/24 مربوط به بررسی اداره کل نظارت بر محصولات فلزی
جلسات دوازدهم و سیزدهم در تاریخ چهارشنبه 1396/10/27 مربوط به بررسی اداره کل نظارت بر محصولات غیرفلزی و اداره کل نظارت بر محصولات بهداشتی،دارویی و تجهیزات پزشکی
جلسات چهاردهم و پانزدهم در تاریخ یکشنبه 1396/11/01 مربوط به بررسی اداره کل نظارت بر محصولات کشاورزی و غذایی و اداره کل نظارت بر شبکه های توزیعی و اقتصادی

این جلسات با حضور اعضای کمیته فنی متشکل از گروه ارزیابی از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، نماینده سازمان ملی استاندارد ایران، نماینده بانک مرکزی، نمایندگان وزارت اقتصاد و امور دارایی، نماینده انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، نماینده وزارت صنعت،معدن و تجارت، نمایندگان شرکت های متقاضی و اعضای دبیرخانه سیاست گذاری و اجرایی همایش در محل دبیرخانه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، واقع درطبقه پنجم سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان(سالن کوثر) برگزار شد.
در جلسه یازدهم، به پرونده 12  بنگاه اقتصادی متقاضی گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، در حوزه اداره کل نظارت بر محصولات فلزی رسیدگی شد. شرکت های مورد بررسی در این جلسات در حوزه ی تولید محصولات سرمایش و گرمایشی، لوازم برقی آشپزخانه، پکیج و رادیاتور، سینک و هود، کانتین تریلر، ترموستات، فن و تهویه های صنعتی و خانگی،ظروف تفلون، کابل و سیم برق، کلید و پریز و ژنراتور فعالیت می نمودند.
در دوازدهمین و سیزدهمین جلسه نیز پرونده 7و6 بنگاه اقتصادی در حوزه اداره کل نظارت بر محصولات غیرفلزی و اداره کل نظارت بر محصولات بهداشتی،دارویی و تجهیزات پزشکی مورد بررسی قرار گرفت. در این جلسه تولید کنندگان دوده، صنایع چوبی،کفش، لوله های غیرفلزی، تایر، صنایع شیمیایی،تولید دارو و تجهیزات پزشکی حضور و مورد ارزیابی قرار گرفتند.
چهاردهمین و پانزدهمین جلسه از جلسات کمیته فنی ارزیابی واحد های متقاضی دریافت گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان مربوط به اداره کل نظارت بر محصولات کشاورزی و غذایی و اداره کل نظارت بر شبکه های توزیعی و اقتصادی اختصاص یافت که در این جلسه شرکت هایی با فعالیت در زمینه تولید کره پاستوریزه، روغن های خوراکی، آرد، کنسرو وکمپوت، رب گوجه فرنگی و ارائه انواع خدمات بیمه ای،کتاب های کمک آموزشی،نرم افزارهای مالی و توزیع گاز مایع حضور داشتند.
در فرآیند ارزیابی، ابتدا تقاضاهای رسیده، توسط کارشناسان تخصصی، بررسی شده و در کمیته های تخصصی، با شاخص های در نظر گرفته شده در آیین نامه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، تطبیق داده می شود.
به اطلاع می رساند جلسه بعدی کمیته فنی در خصوص ارزیابی عملکرد شرکتهایی که فعالیت آنها در زمینه ارائه خدمات می باشد، روز سه شنبه  مورخ 1396/11/03 با حضور اعضا تشکیل خواهد شد.

تصاویر جلسات:

 

شرکت های برتر همایش

کتاب همایش سال 1395

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوط است - 1393
طراحی و پشتیبانی: گروه شرکت های طرفه نگار
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

26200503,22058542

از آخرین اخبار مطلع باشید