اخبار

در شانزدهمین جلسه کمیته فنی شرکت های ارائه دهنده خدمات مورد ارزیابی قرار گرفتند.

شانزدهمین جلسه کمیته فنی بررسی پرونده واحدهای اقتصادی متقاضی دریافت گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان روز سه شنبه مورخ 1396/11/03 برگزار شد.
شانزدهمین جلسه کمیته فنی بررسی پرونده متقاضیان روز سه شنبه، 03 بهمن ماه سال جاری ، با حضور اعضای این کمیته متشکل از گروه ارزیابی از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، نماینده سازمان ملی استاندارد ایران، نماینده بانک مرکزی، نمایندگان وزارت اقتصاد و امور دارایی، نماینده اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، نماینده وزارت صنعت،معدن و تجارت و نمایندگان شرکت های متقاضی و اعضای دبیرخانه سیاست گذاری و اجرایی همایش در محل دبیرخانه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، واقع در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برگزار شد.
در این جلسه، به پرونده 6 بنگاه اقتصادی متقاضی گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، در حوزه اداره کل نظارت بر خدمات رسیدگی شد. شرکت های مورد بررسی در این جلسه در حوزه یارائه خدمات هتلداری و اقامتی، خدمات مسافربری و جهانگردی، خدمات اینترنت بی سیم ثابت و انتقال ماهواره ای داده فعالیت می نمودند.
همانگونه که پیشتر نیز توضیح داده شده، در فرآیند ارزیابی، ابتدا تقاضاهای رسیده، توسط کارشناسان تخصصی، بررسی شده و در کمیته های تخصصی، با شاخص های در نظر گرفته شده در آیین نامه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، تطبیق داده می شود و شرکت های که موفق به کسب امتیازات لازم شده اند، جهت تصمیم گیری نهایی به کمیته فنی ارجاع می شوند.

شرکت های برتر همایش

کتاب همایش سال 1395

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوط است - 1393
طراحی و پشتیبانی: گروه شرکت های طرفه نگار
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

26200503,22058542

از آخرین اخبار مطلع باشید